12.08.2015

PrologWszystko wzmocniło się dwukrotnie. Kolejna kreska, kolejna rana, która będzie przypominać o dzisiejszym wieczorze. Kolejna, wpadająca w kolor ciemnoczerwony, kropla odbiła się o ziemię. Małe, podstępne narzędzie dotknęło i tak już pokaleczonego nadgarstka. W głowie pojawił się ten sam irytujący śmiech, który już wiedział, że przegrałam. 
Usta ponownie zacisnęły się w wąską linię, a oczy wypełniły się słonymi łzami, którym pozwoliła swobodnie spłynąć po jej twarzy. Wiedziała, że nie w niczym nie pomoże jej myślenie o wszystkim, cierpienie wraca za każdym razem, bez względu na czas, miejsce i okoliczności. 
Pytania przeplatają się wzajemnie, a najczęstsze Dlaczego góruje nad wszystkimi. Wiecznie wścibskie dziecko nigdy nie się nie zmieni – szyderczy głos opanował głowę ciemnowłosej. Wszystko, to co chcesz, jest nieosiągalne. Szczególnie dla takiego człowieka, jakim jesteś ty – bezgłośny krzyk wydostał się z jej ust. Bezsilność była widoczna na pierwszy rzut oka. Kiedy ta mała i żałosna dziewczynka przestanie ryczeć?
— Proszę, przestań. – Cicha prośba wypływa z jej ust.
Żmudne było czekanie aż to wszystko się skończy. Mało ciekawa rutyna słabej dziewczyny z poważnymi problemami. Ucieczka stawała się od dawna najlepszym rozwiązaniem, przynajmniej tak myślała.
Żyletka dawała ból, ale też spokój i ukojenie niektórych myśli, a mniej tego wielkiego bałaganu w głowie dawało więcej czasu na dodawaniu nowych zmartwień. Błędne koło Diany Young. Złe wybory, fałszywi ludzie i brak tych dobrych sprowadziło ją do przerażającej monotonni.
Nikt nie może być idealny, jednak, mimo wszystko, to marzenie każdego, przeciętnego, a czasami nawet nic nieznaczącego, człowieka…

Także, cześć! Jak już pisałam, większość rzeczy jest bardzo podobna, ale w następnych rozdziałach będzie się to stopniowo zmieniać. Chciałabym wiedzieć, kto dotarł na tego bloga, dajcie o sobie znać :) Za tydzień nowy rozdział, więc czekajcie. Mam nadzieję, że nie zniechęcicie się do czytanie przez chwilowy brak akcji, mam już kilka przygotowanych zagadek dla was. Pozdrawiam serdecznie :*

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Słoneczko, zostaw coś po sobie ☀

Hope Land of Grafic