Wasze blogi


W wolnych chwilach chętnie poczytam coś nowego, a jeśli 
nie weszłam jeszcze na waszego bloga, to nie martwcie się,  
zrobię to w najbliższym czasie. 
Opiszcie krótko swojego bloga, możliwe, że to on mnie zaciekawi,
 wejdę na bloga i, kto wie, może zostanę stałym czytelnikiem?
I proszę o nie spamowanie, z pewnością, jeden wasz komentarz
wystarczy :)

22 komentarze :

 1. http://illegal-ties.blogspot.com/
  a oto zwiastun bloga
  https://www.youtube.com/watch?v=GIoCkfdewYE&feature=youtu.be

  OdpowiedzUsuń
 2. kochanie zapraszam na #365daysff http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥
  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przepadam za spamem, ale skoro znalazłam tutaj odpowiednią zakładkę, a przy okazji również wracam do pisania, to zapraszam do mnie :) Na blogu znajduje się dość dużo rozdziałów, opowiadanie podzielone jest na 4 tomy, z czego dwa ostatnie opisują wydarzenia niecałe 20 lat później... są trochę kontrowersyjne ;)
  http://directioner-dreams.blogspot.com/
  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Historia psychologiczno-kryminalna z wątkiem romantycznym w tle, oparta na dramie Gap Dong.

  Po dwudziestu latach spokoju do Fallen Tear powraca strach. Kolejny morderca nawiedza miasto, wyraźnie zainspirowany zbrodniarzem sprzed lat, pieszczotliwie przezwanym przez policję Gap Dongiem.
  Sophia, początkująca autorka kryminałów typu webtoon, odkrywa tajemnicę, której wolałaby nigdy nie poznać. Naśladowca Gap Donga postępuje dokładnie tak, jak bohater jej najnowszego opowiadania. Historii, którą znać może tylko jedna osoba. Targana między poczuciem winy i ludzką moralnością, postanawia pomóc Damonowi.
  Kim okaże się być prawdziwy Gap Dong? Jak potoczą się losy młodego mordercy i jaką rolę odegra w jego życiu Sophia?

  Serdecznie zapraszam,
  Sophie Eve
  lies-that-you-told-me.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam
  Chciałabym polecić Ci mój blog dotyczący stylizacji i tego co w danej chwili modne. Dodatkowo porady dotyczące zdrowego odżywiania, recenzje książek. Zapraszam
  http://mintoffashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Brama Boga widziała wiele. Ginęła w płomieniach, by odradzać się na nowo. Przyjmowała krew, wierząc, że da ona życie nowym bohaterom. Upadała, podnosiła się, by potem ponownie upaść. Ostatecznie zniknęła. Brama Boga. Babilon.
  Historia lubi się powtarzać, a naszej cywilizacji od dawna wróżono zagładę. Jesteśmy jednymi z wielu, którzy wierzyli w swoją potęgę. W roku 2202 świat zaczyna kroczyć ku samozniszczeniu. Technologia rządzi ludźmi i tylko jeden człowiek trzyma ją w ryzach. Nikt nie odważy się przyznać, że jest bezlitosny. Tylko rebelianci walczą o powrót dawnego porządku. Z chwilą, gdy przyjmują w swoje szeregi nowego członka, ludzkość zaczyna odliczać czas do swojego końca.

  Zapraszam na: strefa-babilon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Komisarz Rosalie Russell postanawia odejść z policji. Podejmuje się wyzwania opieki nad dziećmi. Czy to, że lubi dzieci oraz doświadczenie, które wyniosła z pracy policjantki wystarczy?
  Czy Dorian wytrzyma z irytującą kobietą-policjantką? Przeszłość lubi namieszać, dlatego nic nie będzie takie proste jak mogłoby się wydawać.
  Hannah w końcu znalazła pracę, w której się spełnia. Odnajdzie się w nowej sytuacji, którą niesie dla niej los? Postanowi zaryzykować czy wybierze wymarzoną pracę?
  Laura to istny anioł. Czy będzie potrafiła zrezygnować z kogoś, kto okaże się niegodny jej zaufania? Plany, które stanowiły dla niej główny cel w życiu, teraz okażą się być dalekimi marzenia nie do spełniania. Podda się? Czy będzie walczyła?

  Trzy przyjaciółki, trzy różne historie.
  Czy każdy ma szansę na miłość? Czy każdy odnajdzie swoje szczęście, spokój?

  http://bezsennedni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeżeli zdecydujesz się czytać, zostaw adres Twojego bloga w komentarz, a ja z pewnością go przeczytam. U mnie jest tylko krótki prolog, więc dużo tego nie ma do przeczytania. :D

  Cios Przeszłości

  Cały mój świat runął pewnej lipcowej nocy. Pamiętam tylko moje przekomarzania z nim, oślepiające światło i huk. Później były tylko łzy, prześladujące mnie w duecie z bólem, który nie ustępował nawet na chwilę.
  Zbyt gruba, zbyt głupia, zbyt arogancka, zbyt zepsuta. Nie da się mnie naprawić, ale ja wcale tego nie chcę. Moje wnętrze jest pełne pęknięć, ale podoba mi się to. Mogę swobodnie nienawidzić samej siebie,swojego ciała, swojej umęczonej duszy. Mogę nawet czuć nienawiść do śmietnika stojącego przed domem sąsiada. Bo kto mi zabroni? Nikt. Stałam się na tyle dobra w udawaniu, że nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wielki ból czuję.
  Jestem Colleen George. Każdego dnia cierpię coraz bardziej, a moje życie jest koszmarem. Uwierz, nie chcesz być mną.

  Opowiadanie o One Direction

  OdpowiedzUsuń
 10. Przez cały czas miałem ją w myślach. Podeszła do mnie wręcz słaniając się na nogach, jej twarz była napuchnięta od kolejnych ran i uderzeń, a ciało... skóra i kości. Wyglądała ohydnie, odrażająco wręcz, w dodatku płakała jak dziecko, powtarzając jak modlitwę, abym zlitował się nad nią i dał jej to, czego teraz tak cholernie potrzebuje. Dotarło do mnie... Zabiłem Mary Jane.
  http://mendacious-ff.blogspot.com
  Powrót MJ i Zayna. Serdecznie zapraszam.

  OdpowiedzUsuń
 11. W życiu bywa czasami strasznie ciężko i każdy doświadczył kiedyś takiej chwili, kiedy nie mógł znieść już niczego, nawet siebie. Ale co jeśli w życiu jest tak przez cały czas? Z czasem po prostu przestaje się żyć, bo przecież zwykłego oddychania, włóczenia nogami do szkoły, jedzenia posiłków, a następnie zasypiania ze zmęczenia na poduszce mokrej od łez nie można tak nazwać. Pieprzenie ludzi, że będzie dobrze też nie- nigdy nie dajcie się zwieść tym słowom, to tylko ciągle wpajana nam bujda. Słowa pocieszenia w niczym nie pomogą.
  W życiu bywa też, że mamy ogromne szczęście. Że zjawia się ktoś, kto zamiast gadania będzie dobrze zrobi wszystko, żeby tak było- nawet, jeśli sam coś skrywa.
  W życiu bywa czasami, że się strasznie boimy zaprzepaścić danej nam szansy- że coś zepsujemy, że skończymy jak niektóreprzypadki, które straciły to światło w swoim życiu.
  W życiu bywa wreszcie, że nie umiemy okazać swoich uczuć ani powiedzieć wprost. Że nie ufamy nigdy nikomu, a tu wreszcie zjawia się wyjątek. Że z początku może wydawać się, że coś zaczyna się podnosić… A potem nagle upadać. Że nasze kiedyś poważne problemy mogą stać się zwykłą błahostką i w końcu może okazać się, że jedynymi, jakie pozostały, to problemy tej drugiej osoby.
  Albo w życiu bywa, że ktoś ma więcej tajemnic, niż przypuszczaliśmy. A kiedy w końcu je odkrywamy, może być już za późno.
  Serdecznie zapraszam http://angels-to-fly-fanfiction.blogspot.com/, byłabym naprawdę wdzięczna i szczęśliwa jeśli chociaż przeczytałabyś/łbyś prolog lub obejrzał/a zwiastun i zostawiłaby jeden mały komentarz, to dla mnie wiele znaczy xx.

  OdpowiedzUsuń
 12. Dlaczego ludzie, którzy nie przyjmują rad, zawsze ich udzielają? Jest najlepszy, ale nigdy mu tego nie mówiłam.
  Byłem już wcześnie w takiej sytuacji
  Ale zawsze upadałem
  Spędziłem życie w biegu
  I zawsze udawało mi się uciec
  Ale przy tobie czuję coś
  Co sprawia, że pragnę tu zostać
  ,,– Gdzie się podziewałeś?
  – Cieszyłem się śmiercią.”
  ,,– Co wiesz o strachu?
  – Wszystko.”
  http://spectre-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. http://scarredpl.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam na tłumaczenie wspaniałej opowieści obyczajowo/psychologicznej; zalicza się nieco do fanfiction (Miejsce akcji i postacie zapożyczone z serialu Tajemnice Domu Anubisa; fabuła nie ma powiązania z serialem) Głowna bohaterka - Nina - od 4 roku życia; od śmierci mamy, była wychowywana przez swojego ojczyma. Czy 'wychowywana' to odpowiednie określenie? Jej ojczym - prawnik - bił ją, torturował, głodził, upokarzał, wykorzystywał seksualnie i uczył, że jest warta mniej niż guma do żucia pod czyimś butem i nie zasługuje na kawałek czekolady, a co dopiero miłość. Jest niemową odkąd ojczym zaczął ją torturować, panicznie boi się ludzi, dotyku i wszystkiego co ją otacza.

  Czy wydostanie się z życiowego piekła na rzecz otrzymanego stypendium w szkole tysiące kilometrów od domu, nauczy ją żyć? Nauczy ją, że nie każdy jest potworem i zasługuje ona na uwagę? Czy napotka tam odpowiednich ludzi, którzy będą ją chcieli tego nauczyć? I czy w ogóle pozwoli komukolwiek się do niej zbliżyć? Przełamie się? Pozwoli komuś się dotknąć? Przytulić? Zaufać? Zrozumie, że nie zasługuje na żadną bliznę, którą zostawił na jej ciele ojczym? Czy po 12 latach, wydostanie się z jej ust jakiekolwiek słowo? Dozna przyjaźni? Akceptacji? Miłości? Jeśli chcesz się dowiedzieć to zapraszam.

  Czytasz jednak na własną odpowiedzialność, niektóre treści mogą być spostrzegane jako zbyt emocjonalne/opisy drastycznych przeżyć

  Dla osób, które na prawdę będą w stanie dostrzec wyjątkowość tej historii jak ja i dotychczasowi czytelnicy, nadrobienie rozdziałów nie będzie problemem. Jeszcze raz - jest to tłumaczenie i na dodatek amatorskie, a więc ja również jestem czytelnikiem i polecam właśnie jako czytelnik, a nie tłumacz. Zależy mi na jak największej ilości odbiorców, ponieważ jest to historia warta uwagi i otwierająca oczy na wiele niedostrzegalnych wcześniej spraw ludzkiego życia.

  Prosiłabym o danie szansy tej historii, obiecuję, że jest niepowtarzalna oraz jeszcze raz - zapraszam x

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam serdecznie na nowe opowiadanie o Demi Lovato i Niall'u Horanie.
  Demi to zwykła dziewczyna, która w skutek tragicznych wydarzeń z przeszłości przenosi się wraz z przyjaciółkami do rodzinnego miasta Niall'a. Czy spotkanie z gwiazdą odmieni jej życie?

  http://niallanddemi.blogspot.com/

  XOXO, McAmy

  OdpowiedzUsuń
 15. zapraszam do nowego katalogu :)
  http://katalog-hades.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Przyjaźń jest wieczna. Nic nie jest w stanie jej zniszczyć. Nawet sława.
  Selena postanawia pójść na przesłuchania. Szukają nowej wokalistki do zespołu.
  Właśnie tak rozpoczyna się nowy etap w jej życiu. Przesłuchania dodają dziewczynie odwagi, pewności siebie. Zaczyna rozumieć, że życie jest za krótkie, aby stać w miejscu.
  Ale czy sukcesy nie osłabią jej kontaktów z przyjaciółmi?

  Zapraszam
  http://friendship-is-eternal.blogspot.com/

  ps. Dodawaj dłuższe rozdziały : )

  OdpowiedzUsuń
 17. Bolała mnie głowa. Nie mogłam oddychać. Nie czułam żadnej części mojego ciała. Byłam przekonana, że jestem w obcym miejscu. Sama. I z pewnością nie jestem bezpieczna.
  Tylko tyle pamiętałam z pierwszych chwil całej tej farsy. Wydawało mi się, że to tylko koszmar, że zaraz się obudzę w moim wielkim, wygodnym łóżku i wszystko będzie w porządku. Nie wyobrażacie sobie, co wtedy czułam. Powinniście przeżyć to co ja, żeby to zrozumieć.
  Byłam bezsilna. Padłam.

  http://fear-harry-styles.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam do Zbioru Opowieści: http://zbiory-opowiesci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj!

  Chciałbym zaprosić Cię na odświeżone opowiadanie o Liamie, które jest tutaj - http://imaginy1dlm.blogspot.com/2016/01/best-friend-ever-prolog_55.html oraz http://liam-payne-best-friend-ever.blogspot.com/

  Opis: Matt to mały chłopiec, który nie znajduje miłości u rodziców. Pewnego dnia, postanawia zmienić swoje życie, w którym dzięki ojcu czuł się jak rzecz. Przecież to on mu powiedział, że jest nikim. Chłopiec ucieka z domu, by niedługo potem z domu dziecka trafić do rodziny zastępczej. Szczęście? W przyszłości poznaje chłopca, równego sobie wiekiem. Między nimi tworzy się niesamowita więź. Przyjaźń. Co może przetrwać? Czy znajdą swoje miłości życia? Serdecznie zapraszam na opowiadanie "Best Friend Ever..."

  OdpowiedzUsuń
 20. Pragnę Cię gorąco zaprosić na „Wschód księżyca w twoich oczach”! :)

  Czy na wojnie i w miłości istnieją zasady? Jak oddzielić rozum od serca? Jak wiele krzywdy potrafi wyrządzić człowiek owładnięty nienawiścią? Oto opowieść przepełniona magią, namiętnością oraz nasycona przygodami.
  Pomimo upadku Lorda Voldemorta, w czarodziejskiej społeczności nie nastał upragniony spokój. Wciąż panuje nastrój grozy, trwa zimna wojna. Eliminowani są dawni poplecznicy Czarnego Pana. Strach przed odrodzeniem się zła zmusza porządnych ludzi do popełniania ohydnych czynów. Nic nie jest czarno białe.
  Tuż przed rozpoczęciem ostatniego roku nauki w Hogwarcie, Draco Malfoy poznaje intrygującą osobę, która odmienia całe życie młodzieńca. Nie wie jednak, że nie pojawiła się ona na jego drodze przypadkiem, a tym bardziej nie przypuszcza co może skrywać uwodzicielskie spojrzenie Dorindy. Tymczasem niebezpieczną grę pomiędzy nimi rozpoczyna wspólnie spędzona noc.
  „Wschód księżyca w twoich oczach” przedstawia dalsze losy bohaterów „Harry'ego Pottera”. Dawny Wybraniec wraz z przyjaciółmi wkracza w dorosłe życie. Nie potrafią oni zapomnieć o bolesnych doświadczeniach, ich blizny nadal pozostają otwarte. Wydawać się by mogło, iż jedynie Hermiona próbuje odciąć się od przeszłości, wyciągając ku wrogom pojednawczą dłoń. Dojrzała decyzja przynosi dziewczynie burzę sprzecznych uczuć. Już niebawem będzie musiała zdecydować jaką drogą pragnie kroczyć...
  Wielka miłość, trudne wybory, mnóstwo pojedynków, intrygi... Wszystko to stanowi tło płomiennego romansu. Kto tym razem zwycięży? Czy bezpieczeństwo świata czarodziejów ponownie zawiśnie na włosku? Ile można poświęcić dla ukochanej osoby? Przekonajcie się sami!

  http://as-the-moon-was-rising-in-your-eyes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. "Lottie ma z pozoru spokojne i poukładane życie, obydwojga rodziców, grono wiernych przyjaciół, a do tego ogromny talent i wszelkie predyspozycje do uprawiania koszykówki.
  Jednak mówi się, aby nie oceniać książki po okładce, bo bywa tak, że czasami problemy pojawiają się znikąd.
  Złe zinterpretowanie danej sytuacji, odmienne poglądy, kłótnie i wiele innych czynników może sprowadzić człowieka na niewłaściwą drogę.
  A Lottie to przeciętna nastolatka, która boryka się z prawdziwymi problemami życia codziennego.
  Pytanie tylko jak sobie z nimi poradzi...
  To historia Lottie.
  To karuzela Lottie."

  Zapraszam serdecznie:
  http://carousel-lottie.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam serdecznie na: https://zaklad-dylanobrien.blogspot.com/

  — A więc twierdzisz, że ci się nie podobam, co?
  — A, co?
  — Nic, nic. Po prostu ci nie wierze słoneczko...
  — Założymy się? Spędzę z tobą dwa tygodnie i udowodnię ci O'Brien, że jako jedyna dziewczyna w tej szkole nie lecę na twój wątpliwy urok osobisty...
  Urwała nagle bo brunet złapał ją za rękę, przyciągnął do siebie i wcisnął na jej usta mocny pocałunek.
  — Przegrasz k o c h a n i e.

  OdpowiedzUsuń

Słoneczko, zostaw coś po sobie ☀

Hope Land of Grafic